Home

Fonetică murmurînd complet cat tine o repriza la fotbal in sala dinamică Strict din nou

Video | U Craiova 1948 - Chindia Târgoviște 0-1. Toni Petrea, două victorii  din două în Liga 1 pe banca dâmbovițenilor
Video | U Craiova 1948 - Chindia Târgoviște 0-1. Toni Petrea, două victorii din două în Liga 1 pe banca dâmbovițenilor

Fără remize la Trofeul „Telegraf”

Scoate-l, bă, 20 de minute, să îl vedem şi pe el”. Fotbalistul pe care doi  dintre marii atacanţi ai României ar fi dorit să îl vadă cu Slovenia |  EXCLUSIV
Scoate-l, bă, 20 de minute, să îl vedem şi pe el”. Fotbalistul pe care doi dintre marii atacanţi ai României ar fi dorit să îl vadă cu Slovenia | EXCLUSIV

Reguli pentru fotbalul în sală. Tot ce trebuie să știi despre futsal

Catalanii, dărâmați după ce nu au reușit să câștige cu Celta, deși au  condus cu 3-0 la pauză: „Am uitat cum să jucăm fotbal”
Catalanii, dărâmați după ce nu au reușit să câștige cu Celta, deși au condus cu 3-0 la pauză: „Am uitat cum să jucăm fotbal”

FOTBALUL ÎN SALĂ (FUTSAL): REGULI DE ȘTIUT ȘI SFATURI

FOTO din prima repriză 📸... - Universitatea Craiova | Facebook

Au fost stabilite semifinalele Trofeului „Telegraf”

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

FC Petrolul Ploiesti - Home | Facebook

Dunajska Streda - FCSB 0-1, în prima manșă din turul III preliminar  Conference League. Tamm, decisiv!
Dunajska Streda - FCSB 0-1, în prima manșă din turul III preliminar Conference League. Tamm, decisiv!

Federația Moldovenească de Fotbal | Facebook

DESCOPERĂ FUTSALUL

Fotbal - CM 2022: Argentina a învins Australia (2-1) şi s-a calificat în  sferturi | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Argentina a învins Australia (2-1) şi s-a calificat în sferturi | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cât Durează un Meci de Fotbal - Curiozități & Info

SCM Rm. Vâlcea, victorie lejeră cu Măgura Cisnădie, după două reprize  încheiate cu acelaşi scor | Tribuna Vâlceană
SCM Rm. Vâlcea, victorie lejeră cu Măgura Cisnădie, după două reprize încheiate cu acelaşi scor | Tribuna Vâlceană

Futsal | Educatie Fizica si Sport online

Primul lider în clasamentul golgheterilor la Trofeul „Telegraf”

VIDEO | Tricolorele au încheiat stagiul de pregătire cu un joc amical  împotriva Slovaciei | Federația Română de Fotbal
VIDEO | Tricolorele au încheiat stagiul de pregătire cu un joc amical împotriva Slovaciei | Federația Română de Fotbal

România - Macedonia de Nord 31-23. Tricolorele lui Florentin Pera au  defilat în repriza secundă şi s-au calificat în grupele principale de la  Campionatul European
România - Macedonia de Nord 31-23. Tricolorele lui Florentin Pera au defilat în repriza secundă şi s-au calificat în grupele principale de la Campionatul European